Udrażnianie rur – usługi hydrauliczne Gdynia

Prawidłowo wykonana instalacja kanalizacyjna nie powinna zbyt często się zatykać, zwłaszcza jeśli regularnie stosujemy ogólnodostępne środki udrożniające. Co zrobić, gdy jednak zapcha się np. odpływ wanny, zlew lub toaleta? W Gdyni, Sopocie i Gdańsku możesz skorzystać  z usług naszego Pogotowia Hydraulicznego. Nie szukaj w sieci cennika usług hydraulicznych, nie wypytuj znajomych, ile bierze hydraulik za przepychanie rury – po prostu zadzwoń, a na pewno się dogadamy. Zdiagnozujemy problem i udrożnimy zatkaną kanalizację.

Profesjonalne pogotowie hydrauliczne

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie usunąć przyczynę awarii. Nasi specjaliści przygotowani są na każdą okoliczność – wzywając nas, masz pewność, że udrożnimy rury kanalizacyjne, a pracę wykonamy bez zbędnych komplikacji. Dojeżdżamy do klientów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, a także okolic Trójmiasta. Działamy szybko i solidnie.

Mechaniczne przepychanie rur

Jedną z metod udrażniania rur jest przepychanie mechaniczne, wykonywane za pomocą sprężyny (spirali). Taki sposób sprawdza się głównie wewnątrz budynków (m.in. do udrażniania toalet, zlewów, umywalek, pionów i poziomów kanalizacyjnych). Sprężynę wprowadza się do rury kanalizacyjnej. W zależności od średnicy rury, stosuje się sprężyny różnych rozmiarów, a także różne końcówki. Specjalistycznie przeprowadzone prace hydrauliczne umożliwiają szybkie i długotrwałe przepchanie zatkanych rur.

Udrażnianie rur metodą ciśnieniową

Do udrażniania rur pod ciśnieniem niezbędna jest maszyna WUKO, wyposażona w pompę. Metoda polega na wtłoczeniu do kanalizacji (pod dużym ciśnieniem) dużej ilości wody, która wypłukuje zatkane rury. Przepychanie pod ciśnieniem pozwala usuwać różnego rodzaju zatory, również takie, które oporne są na inne metody.

Jeśli masz problem z kanalizacją, zadzwoń po naszych hydraulików. Sprawdź, które dzielnice Gdańska, Gdyni i Sopotu obsługujemy.